Menedżer ds. marketingu [Poland]

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • koordynowanie kampaniami Google Ads
  • wsparcie w tworzeniu contantu w przypadku wprowadzaniu nowych usług medycznych
  • wsparcie akcji sprzedażowych dot. usług medycznych- zarówno poprzez działania online ( prowadzenie social media, kampanie) a także offline ( zlecanie druku, oznakowania w oddziałach, organizacja oraz udział w eventach promocyjnych )
  • promocja przychodni enel-med poprzez działania wizerunkowe
  • planowanie harmonogramu działań oraz weryfikowanie ich skuteczności
  • realizacja wyznaczonych KPI, które mają realny wpływ na osiągniecie ustalonego poziomu sprzedaży
  • nadzór nad procesem badania satysfakcji klienta

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku marketing manager
  • Doświadczenie w obszarze marketingu digital - social media
  • Umiejętność planowania działań marketingowych na podstawie danych i trendów
  • Znajomość rynku i nowoczesnych rozwiązań marketingowych
  • Zorientowanie na sprzedaż
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole

Proponujemy:

  • PRACĘ W POLSKIM
    CENTRUM MEDYCZNYM
    Z PONAD 30-LETNIM
    DOŚWIADCZENIEM
  • PRYWATNĄ
    OPIEKĘ MEDYCZNĄ
  • ATRAKCYJNE MIEJSCA
    PRACY, DOGODNE LOKALIZACJE
  • MOŻLIWOŚĆ AWANSU
    W RAMACH REKRUTACJI WEWNĘTRZNYCH
  • INICJATYWY I KONKURSY
    DLA PRACOWNIKÓW
  • PRACĘ W MYŚL ZASADY
    WORK LIFE BALANCE
  • MOŻLIWOŚĆ ZAANGAŻOWANIA W AKCJE CHARYTATYWNE
  • DOSTĘP DO PLATFORMY SZKOLENIOWO - WEBINAROWEJ

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال