Kierownik Robót Elektrycznych/ Asystent Kierownika Robót [Poland]

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót Elektrycznych lub Asystenta Kierownika Robót na budowach sieci elektroenergetycznej nN/SN, stacji transformatorowych, przy instalacjach oświetlenia ulicznego i parkingowego,
  • umiejętność analizowania wymagań projektowych i wytycznych zgodnie z normami i sztuką inżynierską, a także przygotowywanie na ich podstawie zapotrzebowań materiałowych pod zamówienie
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem oraz podwykonawcami
  • samodzielność i terminowość w realizacji zadań oraz dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole
  • prowadzenie rozliczania robót elektrycznych
  • dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, w tym instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • świadectwa kwalifikacji grupy G1 - E i D

Warunki pracy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz wyników pracy
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju osobistego
  • przyjazna atmosfera pracy
  • wsparcie ze strony biura
  • możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych

Obowiązki:

  • nadzór i koordynacja robót w zakresie instalacji i sieci elektrycznych na wszystkich etapach budowy
  • planowanie harmonogramów pracy pracowników własnych oraz podwykonawców
  • nadzór nad jakością wykonywanych robót oraz przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej
  • weryfikacja dokumentacji technicznej pod kątem optymalizacji rozwiązań
  • prowadzenie uzgodnień z inwestorem i podwykonawcami
  • składanie sprawozdań kierownictwu firmy o postępie prac na budowie oraz reprezentowanie firmy w instytucjach zewnętrznych

Rodzaj pracy: Pełny etat

Miejsce pracy: In person

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال